Léčba intuitivní metodou

Kontaktujte nás

Naše služby

Úvod > Služby

-SLUŽBY-

Naše služby

Fyzioterapie

Léčba bolesti pohybového aparátu, diagnostika a prevence.

Zabýváme se člověkem komplexně a snažíme se najít příčinu problému, pokud není zřejmá (úraz).

Využíváme vědomostí o těle, dechu a mysli.

Diagnostika

Člověk není pouze tělo. Naše tělo reaguje na naše stavy mysli a pocitů. Vstupní diagnostikou se snažíme přijít na původ obtíží v těle. K léčbě přistupujeme komplexně-vhodné cvičení, vnímání dechového prostoru, změna ve strukturách pohybu a držení těla – správný sed, stoj, chůze. Doporučení potravinových doplňků a minerálních solí, které tělu pomáhají
regenerovat.

 

Online diagnostika

Jsme schopni provést diagnostiku prostřednictvím speciálně vyvinuté aplikace pro online medicínu. 

Vše probíhá zabezpečeným přenosem videa, díky kterému můžeme vidět po předvedení různých poloh a vzájemném hovoru, kde by mohl být problém. Poté Vám doporučíme řešení nebo objednáme na fyzickou prohlídku. 

 

Měkké techniky a mobilizace

Rehabilitační techniky uvolnění svalů, trigger pointů, šlach, podkoží a
kůže, uvolnění blokád kloubů způsobené přetížením. Používáme jemné nápravy i manuální terapii, dle potřeby uvolnění.

Reflexní masáž

Reflexní masáž je stará léčebná metoda založena na reflexních bodech rozmístěných po celém těle. Po jejich stlačení dochází k utlumení bolesti, k obnovení přirozených a správných funkcí postižených orgánů.

 

Intuitivní masáž

Energetické navnímání terapeutem, využití reflexních bodů v jemném tlaku, tak aby docházelo k vyrovnání energetických nedostatků a tělo bylo harmonizováno.

 

Metody Ludmily Mojžíšové

Léčebná metoda při neplodnosti ženy. určitý postup cviků, měkkých a mobilizačních technik, které vytváří rovnováhu v oblasti pánve a tím podporují plodnost.

Kranio-sakrální terapie

Neinvazivní celostní metoda, která podporuje samoléčebný proces v člověku. Příznivě ovlivňuje bolesti zad, kloubů, měkké tkáně, nervový systém a psychiku člověka. Technika je vhodná například po úrazech, kdy vytváří v těle rovnováhu, je účinná při potížích v oblasti hlavy – migrény, úrazy, bolesti čelistí a zubů 

LTV u skolióz

Vyšetření a diagnostika vadného držení těla, skoliózy dítěte včetně plochonoží. Doporučení cviků, které zapojují celé tělo, využití vývojových pohybových vzorců a vědomé práce s dechem.